/Files/images/1/61117101_2409494666043057_1782130734547337216_n.jpg

Практичний психолог ліцею — Медвідь Юрій Романович

Правила безпечної поведінки в Інтернеті

- Мої батьки знають, з ким я спілкуюся в Інтернеті

- Я не надаю ніякої особистої інформації, не висилаю особисті фото людям, з якими познайомився/познайомилась в мережі

- Я ніколи не погоджуся зустрітися з людиною, з якою познайомився/познайомилась в мережі, без попередньої згоди батьків

- Я критично ставлюся до інформації з мережі, адже не вся інформація, що в Інтернеті є правдивою . «Інтернет – це інформація, а не наука»

- Я дотримуюся етикету спілкування і ввічливості і при спілкуванні в Інтернеті

- Я обговорюю з батьками усі ситуації, коли мені пропонують щось купити в мережі чи прийняти участь в певних акціях. Це вбереже мене від шахрайства

- Разом з батьками ми встановлюємо мої правила роботи в Інтернеті: час роботи та сайти , що мені дозволяється відвідувати.

І головне, пам’ятай, що існує багато інтересів і захоплень, в реальному, а не віртуальному світі.

«Підготовка до іспитів та ЗНО»

Ситуація іспиту та оцінки знань вимагає від учня не лише значної інтелектуальної підготовки, а також і вміння емоційно налаштуватися на іспит.

Отже, загальними рекомендаціями щодо боротьби з екзаменаційним стресом можуть бути наступні.

- Усвідомте, що хвилюватися в певних ситуаціях є нормальним для будь-якої людини. Головне – повірити в себе. Ви досить багато часу провели для вивчення цього предмету, Ви маєте здібності до нього, оскільки вибрали саме його. А це значить, що якщо Ви докладете достатньо зусиль і підготуєтесь відповідним чином до екзамену, то Ви обов’язково його здасте, без зайвого хвилювання і тривоги.

- Прагнути завжди бути успішним і тягнутися до зірок – це прекрасно. Але при цьому необхідно притримуватися балансу. Думаючи, що отримувати оцінку меншу за «відмінно» означає провал, Ви тим самим взводите на себе гори непотрібного стресу. Необхідно завжди прагнути робити все добре, але не забувати, що ніхто не може завжди залишатися ідеальним.

- Плануйте і використовуйте послідовні кроки для подолання проблем.

Якщо Ви щось не розумієте в матеріалі курсу, то засмученням і стресом Ви не позбавитесь від проблем. Необхідно вирішувати їх, заповнюючи прогалини в знаннях, зважаючи на поради викладача та шукаючи допомоги в друзів.

- Не тримайте все в собі. Шукаючи підтримки в друзів та розповідаючи їм про свої проблеми, Ви тим самим значно знижуєте свою тривогу напередодні екзамену.

Умій володіти собою

1. Пам'ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм - постійна зайнятість.
  2. Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.
  3. Не намагайся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисливіше і безпечніше зайнятися самовихованням.Пам'ятай: кожна людина - така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є. Намагайся знайти в людині позитивні риси, вмій бачити її достоїнства і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на ці якості.
  4. Май мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникай зазнайства і дозування.
  5. Вчися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм - джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння, пам'ятай, що «рана заживає поступово». Не через дрібниці.
  6. Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам'ятай: перешкоди нам даються задля нашого розвитку.
  7. Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях СВОЄЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.
  8. Будь толерантною особистістю.