Школа - це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє!
2024-2025
День Знань у нашому ліцеї
Початок осені приносить зі собою особливий день - День знань, коли шкільний дзвоник знову збирає учнів та вчителів разом! Бажаємо усім легкого та цікавого навчального року , дружньої атмосфери, цікавих подій та високих результатів! Успіхів, впевненості, яскравих емоцій на шляху до вершини знань!
2023-2024н.р.
Проєкт "Творимо чисте місто разом"
Підбиваємо підсумки реалізації проєкту "Творимо чисте місто разом". Організували та провели :
- встановлено у кожному навчальному кабінеті та коридорах пластикові контейнери для сортування відходів;
- на подвір'ї створено майданчик для сортування відходів;
- зустрічі учнів з представниками організації "Життя в стилі ЕКО " на тему " Вода - джерело життя";
- встановлено питний фонтанчик;
- студенти ЛДУВС провели для школярів тренінг " Зелений скарб природи і важливість збереження ";
- вчителі предметів природничого циклу разом з дітьми реалізували такі проєкти:
• "Друге життя поліетилену " ( вчитель хімії Яськів Г.М.);
• " Друге життя паперу" ( вчитель хімії Яськів Г.М.);
• " Освіта для сталого розвитку в дії (вчитель географії Тимкевич Л.Т.);
• навчальні екскурсії для учнів 1-11 класів у "Школу сортування відходів" , де в ігровій формі пройшли курс навчання загальних правил сортування відходів
Заповідник Тустань.
Надзвичайно цікавою та пізнавальною була екскурсія 29 травня 2024р. учнів 5-Б класу (кл. кер. Бойко А. А.) у заповідник Тустань. Діти занурилися в історію середньовічної фортеці, захоплювалися мальовничими краєвидами та брали участь у майстер-класах із ткацтва та виготовленні домашнього масла. Незабутні враження та відкриття залишаться надовго!
Сироварня "Гарбузовий Рай"
Цікавою і пізнавальною була екскурсія 29 травня 2024р. учнів 1 -А класу ( Криштальська В.З.) у Сироварню "Гарбузовий Рай". Діти оглянули і ознайомилися з виробництвом, провели цікаву майстерку із виготовлення сирних кульок, дегустували сири. Мандрували лісом, тунелем, зустрічалися з повстанцями, ознайомилися з історією найбільшої в Україні криївки, провели цікаву вікторину. Враження -чудові !
Учні 7-Б класу (класний керівник Потерейко І. М.), здійснили пізнавальну поїздку на Гавареччину.
Посеред лісу, до якого частково не дійшла, а частково і покинула цивілізація знаходиться поселення під назвою Гавареччина, яка є осередком традиції гончарства. Кераміка чорного кольору є особливою. Коріння цього мистецтва сягають ІІ тисячоліття до Різдва Христового!
wym-1718106113238
Подорож Карпатами
Учні 4-А класу разом з батьками (класний керівник Приймак Н.С.) відвідали один з наймальовничіших куточків України - Карпати. Особливою родзинкою подорожі стала поїздка у знаменитому карпатському трамвайчику. Під час поїздки учні могли насолодитися чистим гірським повітрям і мелодійним шумом річки Мізунки, помилуватися краєвидами.
У музеї розповіли цікаві історії та легенди про Карпати.
Незабутні враження подарував візит до Гошівського монастиря, де зберігається копія найвідомішої цілющої ікони Ченстоховської Божої Матері.
Поїздка була наповнена яскравими емоціями та новими відкриттями.
Для організації оптимального питного режиму та з метою забезпечення водою учнів за їх індивідуальною потребою в ліцеї встановлено питний фонтанчик. Він є джерелом питної води як для швидкого пиття, так і для наповнення індивідуальних пляшок з водою. Встановлення фонтанчика покращило доступ до чистої води для всіх учасників навчального процесу та сприяє їх загальному здоров'ю та благополуччю. Діти із задоволенням ним користуються.
"Великодній розмай"
Саме таку назву мала цьогорічна виставка пасхальних композицій до Великодніх свят. Кожна робота - це маленький світ, який відкриває нам барви цього світлого свята. Дякуємо учням, вчителям та батькам за таку красу!
У ліцеї відбулася передвеликодня толока, яка об'єднала учнів, батьків , вчителів і всіх працівників ліцею. Дякуємо всім за участь та небайдужість!
"Чорнобиль...Весни обірване суцвіття"
Сьогодні , учні 6-Б класу(кл.керівник Волинець О.Я), провели лінійку до 38 роковин Чорнобиля.
"Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко,
І плине над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно".
STEAM_фабрика_писанкарства
майстер-класи з орнаментування великодніх яєць різними способами та технікою виконання:
-писанки, мальованки, крапанки, дряпанки(шкрябанки), крашанки.
Будь-яке християнське свято має свою історію та символи. Воскресіння Христа-не тільки найбільше з релігійних свят, а й таке, з яким пов'язано багато символів та легенд.
О писанко! Ти символ України!
Любові й миру вічна берегиня,
Ти - Воскресіння весняний цілунок!
Ти - мамин великодній дарунок!
Писанка-одна з найголовніших атрибутів християнського свята- Великодня. Це своєрідний мініатюрний народний живопис, наповнений ритуальним значенням.
Учні 1-А і 4-А класів ( класні керівнику Криштальська В. З. , Приймак Н. С.) разом з майстринею А. Михальчич розписували писанки та декорували кошик у вигляді зайчика. Допомагав дітям та розважав їх Кролик.
Учні 2 - А класу ( класний керівник Денисюк І. А. ), разом із майстринею Оксаною Пришляк створили чудові Великодні прикраси - мереживні яйця. Також діти в інтерактивні формі ознайомились із символікою знаків на писанках.
Учні 3-А класу (кл.керівник Топольська У.І. ) , готуючись до цього свята, разом з майстринею Оксаною Пришляк, також долучилися до виготовлення Великодніх мережевних яєць у техніці пап'є-маше. Діти отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.
Великодня листівка для ЗАХИСНИКА
Напередодні світлого свята Великодня учениці 4-х,8-х,9-х класів (вчитель Іванків М.Я.)долучилися до майстер-класу з виготовлення листівок. Діти привітали воїнів зі святом, побажали їм міцного здоров’я і швидкого повернення додому з перемогою!
https://youtube.com/shorts/v2DL32oKqgU?feature=share
20 березня - Всесвітній День Землі та День Щастя
Саме цій події була присвячена екологічна година спілкування у вихованців ГПД (вихователь групи Мирошниченко С.І.), метою якої було ще раз привернути увагу дітей до нашого спільного дому - планети Земля , ще раз нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного
100 днів у школі
Учні 1 - А класу святкували" 100 днів у школі". Це перше родинне свято - маленька сходинка у житті учнів. Під час заходу першокласники з радістю розповідали про свої 100 днів у школі. Діти показали, що вони дружні, сміливі, веселі та вже багато знають. З цікавістю та захопленням готові продовжувати мандрівку у цікавий світ науки.
Завершився інтегрований тиждень, присвячений вивченню творчості Т.Г.Шевченка. Впродовж цих днів були проведені різноманітні заходи: цікаві уроки, вікторини, літературно-музичні композиції, організована виставка ілюстрацій до творів Кобзаря, віртуальні екскурсії та відеоконкурси.
З 8 по 15 березня між учнями 1-5 класів тривав відеоконкурс на краще читання напамʼять поезій Т. Шевченка «Рядки, що надихають» Отже, за підсумками голосування переможцями стали:
І місце Паштетник Демʼян (1-А клас, 312 голосів) та Паштетник Діана (3-Б клас, 306 голосів)
І І місце Шарун Юстина(3-Б клас, 216 голосів)
ІІІ місце Поліщак Оленка (1-А клас, 115 голосів)
Вітаємо!! А на усіх учасників чекає подяка!
Кобзареве слово
Кожне слово Шевченка ніби зі сьогоднішнього дня, адже вірші поета пронизані такою всеосяжною правдою, яка звучить зараз , як ніколи, актуально. І сьогодні разом з учнями 7-А та 6-А класів ( вч. Михайлів Ю.В та Павлик М.Б.) ми змогли ще раз відчути глибину і мудрість Кобзаревого слова. Читаймо Шевченко, учімося в нього, адже його заповіти потрібні нам зараз як ніколи.
«Шевченко International"
«Учітеся, брати мої!
Думайте, читайте
І чужому научайтесь,
Свого не цурайтесь...»
Перерви сьогодні були не такі як завжди, адже учні активно долучилися до вільного мікрофону і декламували поезії Тараса Шевченка англійською та німецькою мовами «Шевченко International”( вчителі Мальська М.П, Волинець О.Я, Хілько Р.А.).
"Від патетичного Кобзаря до дружнього Ше"
Постать Шевченка вже давно вийшла за межі шкільних підручників та навчальної програми. Кобзар плавно перейшов у систему координат інтернет-культури, де отримує нові та незвичні трактування. Його біографія та творчість стала приводом для мемів, які викликають захоплення в молоді та часом осуд у старшого покоління. В межах інтегрованого тижня "Обє'днані словом Шевченка" та з нагоди 210-річчя Т.Г.Шевченка учні 9-Б класу з класним керівником Талайлом В.І. створили мем-стенди "Від патетичного Кобзаря до дружнього Ше". Діти вкотре переконались, що Шевченко багатогранний, і навіть у, здавалося б, примітивних мемах можна знайти якусь особливу рису образу поета або його віршів.
"Титар"
Інсценізація розділу «Титар» з поеми Т.Г. Шевченка «Гайдамаки»(виконують учні 8-А класу Тищенко Назар і Колодій Соломія, вчитель української мови та літератури Дмитрик Г.Г.)
https://youtu.be/AwF2EPKqfn4
«Коли позбудеться мій народ?»
Авторська поезія вчителя української мови та літератури Пилипчук Н.І.
https://youtu.be/qrR4Jxk3mjk
Біографічний калейдоскоп «Тернистими шляхами долі»
Біографічний калейдоскоп «Тернистими шляхами долі» для учнів 8-А класу провели бібліотекар Іванків М.Я. та вчитель української мови та літератури Дмитрик Г.Г. Під час гри, діти дізналися про нові факти з життя та творчості Т.Г. Шевченка.
https://youtu.be/6MJ8ckmUyG4
Сьогодні,30 січня 2024р., у стінах нашого ліцею лунала гучна коляда у виконанні учнів 7-Б класу (класний керівник Потерейко І. М.) Діти, батьки та вчителі разом колядували,віншували та з добрими побажаннями, зі світлими думками провели різдвяні свята.
«Недостатньо лише мати знання; їх треба вміти використовувати» (Йоганн Вольфанг фон Гете)
Учні 3-А класу використовували свої знання англійської мови (вчителі Мальська М.П. та Гончарова Л.В), поринувши в англомовну атмосферу передноворічної казки "Дванадцять місяців".
"Театр - це життя, і треба вчитися грати свою роль", Вільям Шекспір
20. 12.2023р. учні 2-х класів ( класні керівники Денисюк І. А., Митлович Н. М. ) та 4-Б класу ( класний керівник Кріп Х. В. ) мали змогу поринути у феєричний світ різдвяної казки «Хочу снігу» у театрі «ОКО» Під час перегляду вистави, діти були активно задіяні, що надзвичайно їм подобалось…
Адже концепція цього театру полягає в інтерактивній дії між акторами та глядачами.
Такі походи школярів у театр збагачують їхній емоційно-естетичний досвід, виховують духовність та мистецький смак.
Різдвяний Вертеп
Сьогодні в нашому ліцеї відбулося театралізоване дійство - Різдвяний Вертеп, який підготували учні 5-А класу з класним керівником Візною О.М.
Юні артисти щиро та завзято виконували власну місію передвісників Різдва. Дякуємо маленьким акторам за гучну коляду!
Розпис імбирних пряників – це захоплюючий кулінарний майстер-клас для дітей та дорослих, який дозволить створити не тільки смачні і красиві ласощі до чаю, але і може служити чудовим подарунком. Учні 3-Б класу(вчитель Рибак М.Ю) сьогодні розписали новорічні пряники.
"Зимова казка"
Зимова казка прийшла в гості до нашого ліцею. Таку назву мала виставка-конкурс творчих робіт. Діти проявили свою креативність та вміння творити. Наймолодші конкурсанти - першокласники, найстарші- учні 7 класів. Серед виставкових експонатів можна побачити новорічну ялинку, різдвяні зірки та вінки, прикраси, композиції. Кожна робота, виготовлена з любовʼю і теплотою, створює унікальну атмосферу свята!
Переможцями стали:
І місце:
- учні 2-А класу в номінації "Новорічна композиція"
- учні 5-Б класу у номінації "Новорічна прикраса"
ІІ місце:
- учні 3-А класу у номінації "Новорічна ялинка"
- учні 3-Б класу у номінації "Різдвяний вінок"
- учні 6-А класу у номінації "Новорічний вінок"
ІІІ місце:
- учні 4-А класу у номінації "Новорічна прикраса"
- учні 7-Б класу у номінації "Новорічна прикраса"
Тернова хустина, немов Україна,
Червоне і чорне, весілля й жалі.
7 грудня у ліцеї учні 4-А класу(класний керівник Приймак Н.С.) провели виховний захід "Хустка - оберіг". Хустка - це символ віри, важливий елемент виховання. Вона вкладає в себе повагу до традицій, вчить учнів цінувати свою ідентичність та допомагає формувати позитивні моральні цінності.
Львів читає казку...
У день Святого Миколая до нашого ліцею завітали батьки, які приєдналися до читання різдвяних казок. Казки про любов, віру і дива діткам сьогодні читали військові, медики, вчителі. Дякуємо за такі зустрічі! Вони надихають!
Ходить по землі Святий Миколай!
Одним з найочікуваніших свят дітей і дорослих є День Святого Миколая.
5 грудня, у переддень свята, до діток нашого ліцею завітав любий Миколай. Дякуємо учням 5 -Б класу (класний керівник Бойко А. А.) за гарне дійство для наших діток. Бажаємо усім повірити у дива і потрапити у чарівну добру казку, адже День Миколая - день здійснення мрій та чудес.
Коли традиції оживають....
Андріївські вечорниці — чудовий спосіб розповісти дітям про давні традиції нашого народу та особливості життя наших предків. Саме це спробували показати учні 9-А класу, підготувавши свято у нашому ліцеї/
Сьогодні ми дякуємо усім гідними і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода
Тиждень творчості.
В рамках Тижня дитячої творчості відбулися майстер- класи з образотворчого мистецтва. Діти поринули у світ кольорів, форм та фантазій. Учні 5-А, 6-Б,7-Б класів малювали архітектуру, пейзаж, натюрморт різними техніками. Вони втілити свої творчі ідеї під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Приймак Н. С.
ТЕАТР!
Діти 1-Б класу власноруч створювали декорації, казкових персонажів, маски, розігрували сценки і вистави, інсценізували казки.
"Осіння мозаїка"
Осінь найрізнобарвніша пора року, яка дарує нам не лише щедрий урожай, але й зачаровує магією кольорів. У ліцеї відбулася виставка дитячих пробок з природного матеріалу «Осіння мозаїка». У виставці прийняли участь усі учні ліцею. Аплікації, фігурки з овочів, композиції з шишок і листочків, з насіння і зерняток, натюрморти…
Головне, що все виготовлено з неабиякою фантазією! В кожну роботу учні та батьки вклали частинку своєї душі та позитивні емоції! Дякуємо усім учасникам «Осінньої мозаїки» за винахідливість і майстерність
Через яскраву творчість діти показали свою любов до природи і мистецтва. Кожен малюнок передає щирий і яскравий зміст дитячої уяви. Це гарна можливість показати, що кожна дитина - талановита і неповторна особистість!
Коментарi