Розвиток екосистеми

Щоб краще засвоїти правила поводження з побутовими відходами, учні10-11класів ( класні керівники Петричка І. Ю. та Шніцар А. Г.) мали зустріч з науково- педагогічними працівниками кафедри екологічної безпеки, які розповіли про актуальність проблеми побутових відходів, особливо в час війни, необхідність їх сортування для зменшення обсягів захоронення на звалищах.

Учні пройшли опитування щодо знань у цій сфері, результати якого будуть узагальнені в рамках науково-дослідної роботи за темою «Стан поводження населення з твердими побутовими відходами та механізми підвищення ефективності в системі управління побутовими відходами».

/Files/photogallery/1267/MyCoннllages.jpg