"Від патетичного Кобзаря до дружнього Ше"

Постать Шевченка вже давно вийшла за межі шкільних підручників та навчальної програми. Кобзар плавно перейшов у систему координат інтернет-культури, де отримує нові та незвичні трактування. Його біографія та творчість стала приводом для мемів, які викликають захоплення в молоді та часом осуд у старшого покоління. В межах інтегрованого тижня "Обє'днані словом Шевченка" та з нагоди 210-річчя Т.Г.Шевченка учні 9-Б класу з класним керівником Талайлом В.І. створили мем-стенди "Від патетичного Кобзаря до дружнього Ше". Діти вкотре переконались, що Шевченко багатогранний, і навіть у, здавалося б, примітивних мемах можна знайти якусь особливу рису образу поета або його віршів.