"Місце, де мертві вчать жити"...

Надзвичайною була екскурсія учнів 10А класу (класний керівник Петричка І. Ю.) у єдиний в Україні Музей історії хвороб у Львівському Національному медичному університеті імені Данила Галицького. Під час екскурсії, яку проводив співробітник кафедри патологічної анатомії з курсом судової медицини Федьків Володимир Миколайович, діти почули багато цікавих фактів, які стосувалися анатомії та фізіології людини та наочно побачити найцінніші експонати музею.

Українська вчена-анатом, доктор медичних наук та професор Матешук-Вацеба Леся Ростиславівна провела екскурсію залами Анатомічного музею, де унікальна колекція макропрепаратів людини допомагає вивчати динамічну, порівняльну, пластичну, вікову анатомію та тератологію.