STEM проєкт з хімії.

Сьогодні учні 8-А класу влаштували справжнє хімічне свято! Діти вирішили поєднати знання з хімії та творчий потенціал, щоб створити неймовірний stem проект - хімічні ялинки у вигляді адвент-календаря та новорічні прикраси у вигляді моделей атомів. Цей проект не лише дозволив краще зрозуміти основи хімії, а й надихнув на творчий експеримент. Діти використали свої знання, щоб створити не лише красиву модель ялинки, а й цікавий та навчальний адвент-календар.

Цей проект показав, як можна застосувати наукові знання у практичному житті та створити щось цікаве та корисне. Всі весело провели час, вивчаючи нове, узагальнюючи набуті знання і творячи разом.

/Files/photogallery/1262/MyCollннггннгages.jpg