Світ обертається навколо інновацій: нові ідеї, продукти, рішення існуючих проблем. STEM - освіта за допомогою практичних занять демонструє дітям застосування науково-практичних знань у реальному житті

Учні 2-А кл. (класний керівник Денисюк І. А.) з великою цікавістю працювали на STEM уроках. Такі уроки сприяють розвитку навичок критичного мислення та розв’язуванню проблем, подоланню труднощів, з якими діти можуть зіткнутися в житті. Це активна комунікація і командна робота, натхнення, перемога, радість...

Школярі дослідили, як можна підняти важкий предмет, доклавши невеликі зусилля використовуючи важіль та спробували побудувати міст для налагодження сполучення й швидкого пересування.

/Files/photogallery/1296/MyCollages (1).jpg