День 2. Зелений. День мужності сили та надії на нове життя

Учні 5-Б класу разом з класним керівником Бойко А. А. написали лист-подяку нашим Захисникам. П’ятикласники подякували Героям за їхню мужність та силу. Адже завдяки їхній відвазі діти мають можливість навчатися, розвиватися і спокійно спати.

Учні 4-х класів створили "Скриньку побажань», яку заповнили найщирішими дитячими бажаннями для наших Героїв та Героїнь, які щохвилини ризикують своїм життям! Сили Вам, НЕЗЛАМНОСТІ та швидкого повернення з перемогою!

/Files/photogallery/1295/MyCollages.jpg /Files/photogallery/1295/MyCollages (1).jpg

Учні 5-А класу ( класний керівник Візна О. М.) провели урок «Мужності'' мета якого виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу; спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі. Адже завдяки мужності наших воїнів діти мають можливість навчатися і пізнавати світ.

/Files/photogallery/1295/MyCollages (2).jpg