Тиждень доброчесності

"Академічна доброчесність", "плагіат", "кодекс честі у навчанні" - саме такі поняття сьогодні обговорювали учні 10 А класу ( класний керівник Петричка І. Ю.) на уроці в рамках тижня Академічної доброчесності.

Дебатували, переконували один одного, знаходили компроміси та вчилися вільно висловлювати свої думки.

/Files/photogallery/1288/MyCollaнннешщges.jpg

Учні 8-А класу разом з класним керівником Гудз І. Б. мали надзвичайно важливий урок на тему "Доброчесність як ключ до успіху".

В ході уроку було досліджено та розглянуто різні аспекти доброчесності та її впливу на наше життя та успіх. Аналіз історій успіху надзвичайних особистостей допоміг учням усвідомити, що доброчесні вчинки можуть визначати успіх у різних аспектах нашого життя.

/Files/photogallery/1288/MyCoррппакllages.jpg