Тиждень доброчесності

Доброчесність- це чинити правильно, навіть коли тебе про це ніхто не просить і не чекати за це винагороду. Впродовж тижня учні 1- Б класу (класний керівник Гнидик Т.І.) та 1-А класу (класний керівник Криштальська В.З.) ознайомились із поняттям "доброчесність". Кожен добрий вчинок веде до успіху! В ігровій формі діти відтворили сцени доброти, що є елементом доброчесності, а у ранковому колі, по черзі, проговорили про це.

Урок "Доброчесність - це....."

Учні 3-А (класний керівник Топольська У.І.) та 3-Б (класний керівник Рибак М.Ю.) класів переглядали мотивуючий мультфільм про пса і лелеку, визначали поняття доброчесності, складали правила поведінки в суспільстві, грали у гру "Я обираю чесність!"

/Files/photogallery/1288/MyColнннееекщlages.jpg /Files/photogallery/1288/MyCollagррпппаes.jpg