"Коробка тепла"

Напередодні Дня Святого Миколая, новорічно-різдвяних свят, з метою допомоги нашим воїнам, у ліцеї відбулася акція «Коробка тепла» . Спільними зусиллями батьків, дітей та вчителів ми змогли передати хлопцям найнеобхідніші речі: продукти харчування,окопні свічки, засоби гігієни, солодощі, одяг, книги та ін. А наші найменші діточки висловили свою підтримку і подяку військовим у яскравих малюнках та аплікаціях.

Дякуємо волонтерам Міжнародного Благодійного Фонду «Старе Місто Львів» за співпрацю і невтомну підтримку ЗСУ!

Ми віримо в українську армію! Молимося за кожного, хто стоїть на захисті нашої країни!

/Files/photogallery/1276/MyCollages (5).jpg /Files/photogallery/1276/MyCollages (6).jpg