Інтегрований урок - завжди цікаво та пізнавально!

Інтегрований урок - це урок, у якому навколо однієї теми поєднано відомості з різних навчальних предметів. Саме цю ідею сьогодні, 17 листопада, втілили вчителі Пісулінська І.П., Михайлів Ю.В.та Яськів Г.М. презентувавши інтеграцію в поєднанні трьох дисциплін (англійської мови, біології та хімії) на уроці в 10-А класі на тему "All about tea. Все про чай". Учні на англійській мові дізналися легенду про відкриття чаю, його походження та поширення, ознайомились із хімічним складом різних видів чаю, із процесом їх виробництва, довідались про чайні традиції як іншомовних країн, так і України. Навчальний матеріал був чіткий, лаконічний і, разом з тим, збагачений цікавими хімічними, біологічними та культурологічними фактами. Діти дізналися про корисні властивості рослини іван-чаю, виготовлення з неї напою. Урок завершився коротким пізнавальним квізом.

/Files/photogallery/1262/MyCollages.yyytt.jpg