Зустрічі з батьками

Сьогодні відбулися дуже цікаві зустрічі з батьками з п. Марією Войтик - адміністратором ЦНАП м. Львова, яка розповіла учням 4-Б класу про свою професію. Окрім цього, вона приготувала для діток смачний «сюрприз». Також п. Марія ознайомила учнів 9-Б класу з інформацією про ID-картки, закордонні паспорти та нову програму ЛМР «Перший кар’єрний крок».

У 7-Б класі - п. Наталія Шувар, кандидат біологічних наук, член ГО «Екологічна ініціатива «Чисте місто» та ГО "Українська Асоціація викладачів-католиків", волонтер американської благодійної організації "Фундація української науки та освіти" (FUSE, Inc., USA),вчитель предмету "Основи здоров’я" СЗШ № 23 м. ЛМР показала один із аспектів роботи еколога - управління відходами. Учні довідалися про небезпеки сміттєзвалищ для довкілля та здоров’я людини, отримали розуміння різниці між лінійною та циркулярною (зеленою) економікою.

До учнів 3-А класу завітала п. Ліда Матківська, яка розповіла про цікаву професію вихователя у ДЗО.

/Files/photogallery/1265/MyCollagesррппее.jpg