День Єднання. Разом до перемоги!

16 лютого у ліцеї відбулася соціальна подія на підтримку ЗСУ «В єдності сила народу…» Ми знову об'єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України. Учні, батьки та класні керівники принесли різноманітні смаколики , які приготували власноруч, а працівники ліпили вареники. Діти виготовляли обереги, малювали малюнки і писали листівки зі словами підтримки і подяки нашим воїнам.

Окрім гостинців, зробили багато окопних свічок, щоб зігріти теплом наших «незламних» захисників. Дякуємо кожному, хто долучився до такої потрібної і важливої справи.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила у єдності. Разом до перемоги! Слава Україні!

/Files/photogallery/1244/MyCollages (xswww3).jpg

/Files/photogallery/1244/MyCollages (ddew1).jpg