Тиждень зарубіжної літератури.

З метою популяризації зарубіжної літератури як шкільного предмета, розвитку інтересу учнів до читання, виявлення літературно-обдарованих дітей з 7 по 11 грудня в ліцеї №57 імені Короля Данила проходив тиждень зарубіжної літератури. Протягом п'яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, брали участь у різних заходах, підготували виставку шкільних газет "Сторінками зарубіжної літератури". У рамках тижня відбулися такі заходи: флешмоб "Літературні герої в дії", брейн-ринг "Знавці зарубіжної літератури", творча майстерня "Кардмейкінг, інсценування уривків з повістей М. В. Гоголя "Сорочинський ярмарок" та "Ніч перед Різдвом".