Тиждень початкової школи

З 23.11 по 27.11 20 р. у ліцеї проходив тиждень початкової школи. Він розпочався лінійкою, де оголосили план роботи на тиждень. О 10 год учнями було виконано Гімн України. Також діти виготовили «смайлики» , провели фото-челендж «Посміхнись і передай позитив»

Другий день –української день мови. Провели конкурс загадок, скоромовок , розгадували кросворди, виконували цікаві завдання.
Третій день – день математики. Проводили усний рахунок , складали і розгадували математичні ребуси, виготовляли вироби з геометричних фігур.
Четвертий день – день казки. Пройшла виставка аплікацій «Мій улюблений казковий герой», діти з радістю інсценізували українські народні казки і створювали їх на новий лад.
День п’ятий – здоров’я, спорту і розваг. Провели веселі фізкультхвилинки, рухливі ігри, естафети. Учні перших класів створили показ мод.