Родинний благодійний фест на підтримку ЗСУ

18 травня, у Всесвітній день вишиванки, в нашому ліцеї відбулося свято, яке обʼєднало батьків, вчителів та учнів у спільній меті - збір коштів на дрон для 24 ОМБр імені Короля Данила. Висловлюємо усім теплі слова подяки за активність, ініціативність та підтримку. Окрема подяка п. Петру Соколовському, голові Новояричівської ОТГ за те, що сприяв в участі на нашому фестивалі духового оркестру «Веселі музиканти» Школи мистецтв смт Новий Яричів . Дякуємо п. Богдану Мацевку та маленьким артистам за чудовий концерт та емоції.

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати рекордні 85 235 гривень!

Слава Україні! Слава нашим захисникам! Разом до перемоги!

/Files/photogallery/1272/MyCollages (5гшшггнн).jpg /Files/photogallery/1272/MyCollages (6квіук).jpg /Files/photogallery/1272/MyCollages (ььттол4).jpg