Екскурсія у Музей пожежної історії

Гостинно відкрив свої двері для учнів 9-А класу Музей історії пожежної справи. Цікаву екскурсію його залами провела

провідний фахівець відділу АГР Головного управління ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ковалишин Наталя Михайлівна.

Командир відділення 1 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Бурак Андрій Ігорович дав можливість дітям відчути себе справжніми пожежниками та зануритися у цю професію.

Дякуємо п. Дмитру Войтику, заступник начальника ВПР Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області за організацію такої цікавої та захоплюючої екскурсії.

/Files/photogallery/1265/MyCollages (ьтор1).jpg