До уваги учнів та їх батьків!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Львівські школи централізовано переходять на е-платформу Google Classroom, за допомогою якої діти зможуть інтерактивно навчатись в умовах карантину.

Шановні батьки та учні, для зручності подання матеріалу та домашнього завдання, ліцей № 57 імені Короля Данила з 30 березня 2020 року починає переходити на спеціальну платформу для дистанційного навчання Google Classroom. А також продовжується використання дистанційного навчання та самостійна робота учнів, яку підібрав кожен учитель як найкращу, на його думку, форму контакту з класом (viber-групи, telegram-групи, Skype, електронну пошту з використанням навчальних онлайн-платформ).

Щоб створити зручні умови для дистанційного навчання впродовж карантину, будьте на зв’язку з класними керівниками.

Будьте здорові! Успіху всім!

З повагою адміністрація ліцею.