"І спалахнула зірка Полин..."

У ядернім смерчі горить Україна
Щодень висихає калинова кров
І пісня журлива зліта солов’їна
Із рідних моїх бездиханних дібров.

26 квітня 1989 рік. Ця дата назавжди запам’ятається кожному українцю як чорна сторінка нашої історії. Чорнобиль. У 1654 році місто відмовилося присягти московському цареві і не знало тоді, що станеться з ним через 332 роки. Мов витязь, звелося це місто на березі Прип’яті і з праруських часів стояло на сторожі Київської землі.

Важко збагнути, як і кому спало на думку побудувати атомну станцію за 120 кілометрів від столиці. Піддати небезпеці таку кількість населення, зробити непридатною для використання землю..

Щороку, з метою екологічного виховання учнів, виховання поваги до людей, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, весь учнівський та педагогічний колектив ЛСШ І-ІІІ ст. №57 імені Короля Данила вшановує тих, хто віддав своє життя за мирне чисте небо на нашій землі.

/Files/images/Изображениекотельня 3615.jpg