"Козацькі забави"

Наш народ споконвіку ставив за культ лицарські традиції виховання, на них формувалась еліта нації, яка боролась за свободу та незалежність держави. Тому зараз, коли українську молодь називають "поколінням нескорених", у школі національно-патріотичне виховання є на першому місці. Кожен учень повинен бути палким патріотом, відповідальним громадянином незалежної України, мужнім захисником рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі та духовності. Саме тому, проводимо багато свят, конкурсів та заходів, спрямованих на військово-патріотичне виховання.
Так, серед учнів 5-11 класів відбулися "Козацькі забави" присвячені Дню захисника України. Школярі були поділені на команди. Хлопці та дівчата показали свою спритність, силу та знання традицій українського козацтва і війська. За змаганнями юних козаків спостерігали не тільки їхні товариші та учителі, а й мешканці мікрорайону школи. Учні довели, що козацькому роду нема переводу.

За підсумками змагань відбулося нагородження грамотами та подяками.

/Files/images/MyCollages (1).jpg