"Самогубству - ні!"

10 вересня щорічно відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Він був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров'я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Ця проблема останнім часом постала дуже гостро в суспільстві, адже Україна входить в п’ятірку країн Європи з найвищим рівнем самогубств, особливо серед дітей. Людина часто відважується на такий відчайдушний крок тому, що не бачить виходу із складних життєвих ситуацій, занадто болісно переживає свої особисті проблеми. Дуже важливо щоб в такі моменти людина не залишалась сам на сам зі своїми турботами, душевним болем, відчувала підтримку з боку близьких, рідних.
Щоб запобігти цій страшній біді з учнями 10, 11-х класів нашої школи представники ювенальної превенції Милимук Д. В. і Дмитрик Р. І. провели бесіду на тему "Суїцидальні прояви у підлітковому віці".