Оголошення!!!

Шановні педагогічні працівники,

батьки та учні 5- 11 класів!

Повідомляємо, що у понеділок, 22 листопада 2021 року, відновлюється очне навчання у 5-11 класах.Також відновлюється робота гуртків та секцій. Перебування батьків у закладі освіти категорично заборонено.
Допуск учнів у приміщення ліцею здійснюватиметься відповідно до графіку початку навчальних занять та маршруту руху.
Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснюватиметься в режимі онлайн за допомогою будь яких засобів зв’язку.
Батьки зобов’язані повідомляти класного керівника про підвищення температури (більше 37С) та погіршення самопочуття дитини до початку занять. При підвищеній температурі – залишити дитину вдома.

З повагою, адміністрація ліцею.